Obchodní podmínky

Internetový obchod společnosti AQUA SERVIS® se řídí platnou legislativou a nákupním řádem.

1. Zboží

Veškeré údaje o zboží a produktech jsou převzaty přímo od výrobců nebo importérů zboží do ČR. Týká se to všech obrázků a podkladů uvedených na stránkách www.cerpadlaliberec.cz. Výrobci/dovozci si vyhrazují právo na změnu technických parametrů, případně změnu vzhledu výrobku, a to i po dobu platnosti stávajících katalogů.

2. Ceny

AQUA SERVIS® (dále jen „provozovatel“) je plátcem DPH. Přesto veškeré ceny na internetovém obchodu společnosti AQUA SERVIS® (dále jen „e-shop“) jsou uváděny s DPH (pokud není uvedeno jinak). Ceny u zboží skladem jsou platné ke dni aktualizace. K ceně zboží bude dále připočítáno balné a poplatek za doručení. V případě, že zboží není na skladě a je možná určitá odchylka (ceny či technické specifikace) o té vás samozřejmě budeme ihned kontaktovat, pro ujasnění dalšího postupu. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu cen i technických specifikací, avšak o těch bude samozjřemě zákazníka předem informovat.

3. Objednání

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem e-shopu.

4. Dodání zboží / Druhy plateb

Dodání zboží je vždy uvedeno přímo na stránce jednotlivých produktů, v případě kdy není zboží na skladě nebo se vyskytne jiná komplikace, ihned Vás budeme kontaktovat prostřednictvím údajů uvedených na objednávce.

K dispozici jsou následující možnosti plateb:

Ke každé objednávce je paušálně připočteno 99,- Kč za poštovné a balné u objednávek přesahující částku 5000,- Kč se tento poplatek neúčtujeme.

  • Dobírka - platba při doručení zboží kurýrní službou na adresu zákazníka uvedenou v objednávce.

    • Příplatek 80,- Kč

  • Převod - zákazník bude kontaktován a informován o stavu objednávky, bude mu zaslána faktura a poté provede platbu na účet provozovatele (KB Liberec č. ú. 616548461/0100), jako variabilní symbol prosím uveďte číslo faktury. Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce.

  • Osobní převzetí - platba hotově či kartou při osobním převzetí na prodejně AQUA SERVIS® (Dr. Milady Horákové 49, 46006 Liberec 6)

    • Při osobním převzetí poplatek za balné a poštovné neúčtujeme!

5. Převzetí zboží

Zákazník je povinen zkontrolovat stav zásilky, a pokud je zásilka nějak poškozena doporučujeme ji od dopravce nepřevzít a dále kontaktovat pracovníky e-shopu. Zákazník by měl ve vlastním zájmu zkontrolovat i správnost zásilky a v případě nejasností či nesrovnalostí ihned kontaktovat e-shop společnosti AQUA SERVIS®.

6. Ochrana osobních dat

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující souhlas se zpracováním svých poskytnutých osobních údajů. Provozovatel prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje osobní povahy, jež získá od svých zákazníků, nesdělí třetím osobám a bude jich využívat výlučně pro svoji potřebu související s dodávkou zboží.

7. Vrácení zboží zákazníkem

Pokud se kupující rozhodne, má právo dle § 53 odst. 7 Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží v případě, že ho pošle bez známek poškození a užívání, neopotřebované, společně se záručním listem, prodejním dokladem, a veškerým dodaným příslušenstvím zpět v této lhůtě. Zboží vracejte v původním a kompletním obalu. Pokud hodnota nového výrobku byla použitím snížena (např. mechanické poškození, chybějící příslušenství a podobně), máte sice také nárok na vrácení zboží ve 14 denní lhůtě, ale podle ustanovení § 458 odst. 1 občanského zákoníku jste povinni prodávajícímu tuto chybějící hodnotu nahradit v penězích. Finanční prostředky budou vráceny nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy na účet zákazníka nebo v hotovosti na pokladně na adrese prodejny AQUA SERVIS®.

8. Záruka a reklamace

Při výskytu odstranitelné vady má kupující nárok na její odstranění bez zbytečného odkladu. Není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné, může kupující požadovat výměnu věci, nebo týká-li se vada jen součásti věci, výměnu součásti. Při výskytu neodstranitelné vady, která brání tomu, aby věc mohla být řádně užívána jako věc bez vady, má kupující právo na výměnu věci nebo může od smlouvy odstoupit. Na zboží je zákonem stanovená záruční doba 24 měsíců od převzetí věci kupujícím. Veškeré nabízené značky mají servisní zastoupení v ČR. Reklamaci vyřizuje prodejce. Pro osobní reklamaci zboží vám posloužíme na adrese naší provozovny. Pokud máte v jakémkoli aspektu našeho provozního řádu nejasnosti, pochybnosti, či vám některá jeho část nevyhovuje, kontaktujte nás. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc v zájmu jeho spokojenosti!

AQUA SERVIS®

Miroslav Jeník
Dr. Milady Horákové 49
460 06 Liberec 6

Tel./fax: +420 485 130 012
Mobil: +420 731 105 850

e-mail: jenik.miroslav@volny.cz
aqua.servis.liberec@seznam.cz

Bank. spoj.: KB Liberec č. ú. 616548461/0100

IČ 40265161      DIČ CZ5803091063

Rychlý kontakt

Miroslav Jeník

Janáčkova 877/10
460 01 Liberec 1

Mobil:
+420 603 826 489


e-mail:
aqua.servis.liberec@seznam.cz

web:
www.cerpadlaliberec.cz

^